Wypełnij formularz, odezwiemy się z ofertą


  This site is protected by reCAPTCHA and the Google
  Privacy Policy and Terms of Service apply.

  pl_PL

  Q2 Newsletter 2024 FREJA Polska


  FREJA TRANSPORT & LOGISTICS,

  REGULARNY SERWIS DROBNICOWY I PTL W RELACJI

  POLSKA-DANIA-POLSKA,

  12 FORUM KOBIET W LOGISTYCE – IMPROVISUS,

  FREJA POLSKA WSPIERA MŁODE TALENTY

   

  Z przyjemnością przedstawiamy najnowszy newsletter firmy FREJA, podsumowujący drugi kwartał 2024 roku. Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem najważniejszymi informacjami i osiągnięciami naszej firmy.

  W minionym kwartale kontynuowaliśmy rozwój naszych usług, w tym regularnego serwisu drobnicowego i PTL na trasie POLSKA-DANIA-POLSKA, co pozwoliło nam jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Nasza oferta transportowa jest stale rozbudowywana i udoskonalana, aby zapewnić najwyższą jakość usług logistycznych.

  Jednym z ważnych wydarzeń tego kwartału było 12. Forum Kobiet w Logistyce, które zgromadziło specjalistki z branży, promując wymianę doświadczeń i budowanie sieci kontaktów. Jako firma FREJA, jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego inspirującego wydarzenia.

  Ponadto, z przyjemnością informujemy, że FREJA kontynuuje swoje zaangażowanie w rozwój młodych talentów. Nasze inicjatywy zyskują coraz większe uznanie, co motywuje nas do dalszych działań na rzecz edukacji i rozwoju.

  Zapraszamy do lektury pełnej wersji newslettera, w którym znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszej działalności, osiągnięć oraz planów na przyszłość.

  Anna Jasiak
  Managing Director Poland
  +48 91 88 17 207

  aaj@freja.com

  FREJA Transport & Logistics: Więcej niż tylko transport drogowy

  W FREJA Transport & Logistics jesteśmy dumni z naszej długiej historii i szerokiego zakresu usług, które wykraczają daleko poza tradycyjny transport i logistykę. Podróż FREJA rozpoczęła się w 1985 roku, a dziś jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i logistycznych w regionie nordyckim. Nasz rozwój i sukces zawdzięczamy osobistej obsłudze i umiejętności dostosowania się do wymagań rynku.

  Niektórzy mogą nie wiedzieć o wszystkich świadczonych przez nas usługach i zakładać, że zajmujemy się tylko transportem drogowym. Chociaż przez całą dobę przez most Great Belt Bridge przejeżdżają średnio trzy ciężarówki, możemy zrobić znacznie więcej niż tylko przewozić towary drogami.

  Usługi na każdą potrzebę

  Czy wiesz na przykład, że oferujemy rozwiązania 4PL i możemy pomóc Ci zoptymalizować łańcuch dostaw? A może w zeszłym roku założyliśmy dział kurierski w Stilling i teraz oferujemy szereg elastycznych rozwiązań, w zależności od tego, czy ważniejszy jest dla Ciebie czas, czy koszt? A może wiesz, że mamy kompleksowy dział IT z wykwalifikowanymi współpracownikami, którzy mogą wykonywać różne złożone integracje i dostarczać spersonalizowane raporty klientów? Oprócz tych usług z dumą oferujemy również fracht morski i lotniczy, spedycję projektową ładunków ponadgabarytowych, a także różne rozwiązania magazynowe oraz logistykę farmaceutyczną i medyczną.

  Ciągły rozwój i gotowość do wyzwań

  Chcemy być preferowanym dostawcą kompleksowych rozwiązań transportowych i logistycznych i stale poszukujemy sposobów na optymalizację i rozwój naszych usług. Jesteśmy zawsze gotowi na wyzwanie, dlatego skontaktuj się z nami, jeśli masz zadanie transportowe i logistyczne, które potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu.

   

   

  Regularny serwis drobnicowy i PTL w relacji POLSKA-DANIA-POLSKA

  Od ponad 30 lat FREJA oferuje transport ładunków drobnicowych i PTL w relacji PL-DK-PL. Dystrybucja przesyłek drobnicowych wykonywana jest przy wykorzystaniu terminali dystrybucyjnych w Danii, zlokalizowanych na Półwyspie Jutlandzkim, w Padborgu i Stilling oraz Taastrup, na wyspie Zelandia.

  Codzienne wyjście linii drobnicowych z Szczecina, głównego HUB-u FREJA w Polsce, zapewnia najkrótszy z możliwych transit time przesyłkom drobnicowym do/z Danii.

  Dla przesyłek PTL oferujemy, w odróżnieniu od innych skandynawskich i globalnych operatorów najbardziej efektywny transit time, na poziomie 48-72h, z kodów PL 4-9 i PL 0, do całej Danii. Z pozostałych kodów pocztowych w Polsce przesyłki są odbierane od poniedziałku do piątku i dostarczane bezpośrednio do odbiorców w Danii na początku następnego tygodnia. Dokładnie taki sam schemat funkcjonuje dla przesyłek importowych z Danii.

  Grzegorz Giel
  Branch Director - Szczecin
  +48 91 88 17 209
  +48 66 50 02 864
  grg@freja.com

  12 Forum Kobiet w Logistyce – IMPROVISUS

  W dniach 3-5 czerwca odbyło się XII Forum Kobiet w Logistyce / Women in Logistics Forum – międzynarodowa konferencja pod hasłem „ IMPROVISUS czyli witajcie w nieprzewidywalnym, niespotykanym i nagłym świecie”

  Freja Transport & Logistics Poland reprezentowały Anna Jasiak – Dyrektorka Zarządzająca, Wanda Szafarz – Dyrektorka Oddziału w Łodzi, Patrycja Zaręba – Dyrektorka Oddziału w Błoniu.

  Nasze liderki miały okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, które stało się doskonałą platformą do wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów oraz rozmów o przyszłości logistyki.

  Forum oferowało bogaty program, w tym inspirujące przemówienia, angażujące panele dyskusyjne oraz interaktywne warsztaty. Kluczowe tematy to innowacje technologiczne, AI, zrównoważone praktyki i globalny rynek logistyczny.

  To spotkanie było nie tylko miejscem zdobywania wiedzy, ale także cenną platformą do promowania różnorodności, wspierania rozwoju zawodowego kobiet w logistyce oraz budowania silnej społeczności kobiet.

  Cieszymy się, że nasze koleżanki mogły reprezentować Freja na międzynarodowej scenie i być częścią tego inspirującego wydarzenia.

  Anna Jasiak
  Managing Director Poland
  +48 91 88 17 207

  aaj@freja.com

  FREJA Polska wspiera młode talenty

  FREJA – Wspieramy Młode Talenty i Osiągamy Sukcesy
  Firma FREJA od lat angażuje się w rozwój młodych talentów, wierząc, że inwestowanie w przyszłe pokolenia przynosi nie tylko korzyści społeczne, ale także buduje silne więzi w społecznościach lokalnych. Nasze zaangażowanie w promowanie sportu i wspieranie młodych sportowców przynosi wymierne efekty, które napawają nas dumą.
  Jednym z naszych największych sukcesów jest wsparcie dla drużyn sportowych, które dzięki naszej pomocy mogą rozwijać swoje umiejętności i osiągać imponujące wyniki. Szczególnie cieszymy się z osiągnięć naszych drużyn w koszykówce i waterpolo.

  Drużyna Koszykówki – Brązowy Medal

  Nasza drużyna koszykówki, złożona z młodych, ambitnych zawodników, zdobyła niedawno brązowy medal w krajowych rozgrywkach. To ogromne osiągnięcie, które jest wynikiem ciężkiej pracy, determinacji i wsparcia, jakie otrzymują od firmy FREJA.

  Drużyna Waterpolo – Mistrzowie Polski

  Jeszcze większym powodem do dumy jest sukces naszej drużyny waterpolo, która zdobyła tytuł Mistrza Polski. To osiągnięcie jest dowodem na to, że nasze wsparcie ma realny wpływ na rozwój młodych talentów. Zawodnicy, którzy z pasją i zaangażowaniem trenują pod okiem doświadczonych trenerów, pokazali, że są najlepszymi w kraju.

  Dlaczego Wspieramy Młode Talenty?

  W FREJA wierzymy, że młodzi ludzie są przyszłością, a ich rozwój to inwestycja, która przynosi korzyści całemu społeczeństwu. Poprzez nasze programy wsparcia, chcemy dać młodym sportowcom szansę na rozwinięcie skrzydeł, realizację marzeń i zdobycie umiejętności, które będą im służyć przez całe życie.
  Wierzymy, że sport uczy dyscypliny, pracy zespołowej i wytrwałości – cech, które są nieocenione w życiu zawodowym i prywatnym.

  Grzegorz Giel
  Branch Director - Szczecin
  +48 91 88 17 209
  +48 66 50 02 864
  grg@freja.com